לצפות ב-Netflix בקלות ובנוחות – מישראל

אם יש משהו שעדיין מעצבן אותי בכל הקשור לאינטרנט בארץ, זה איכות הוידאו שמשודרת באתרים ישראלים, החל ב"וואלה", "תפוז" וכלה ב-Mako ועוד. איכות ה-"HD" (גם אחרי שאתה מתקין את תוספי הפרסומות המפגרים הללו!) פשוט זוועתית, פרקים שמקודדים ב-Single Encoding ולא בקידוד כפול, פריימים עיקריים (K Frame) חסרים, אף אחד לא פותח גוגל לבדוק מה זה Quantizer כדי להבין איכות קידוד על חשבון פרמטרים אחרים (יותר/פחות חשוב), פיקסליזציה מכאן ועד הודעה חדשה כשרואים את זה על מוניטור איכותי ובקיצור – ישראל מפגרת שוב בעשור בהשוואה לארה"ב. כמובן שספקים שונים מייבבים על רוחב פס, ומידיעה שלי – שטויות במיץ עגבניות.

כשמסתכלים על Netflix לעומת זאת (גם Hulu+ במובנים מסויימים) – אז רואים איכות וידאו! 1080P זה באמת 1080P ולא וידאו קטן שנפרס על מסך מלא. גם מבחינת תוכן לא חסר לנט פליקס כיום בהשוואה לאחרים, ובקיצור – עם נט-פליקס שרואים סרטים וסדרות – נהנים. הדוגמא האחרונה התרחשה בשבוע שעבר, ש-Netflix נתנו לצפיה את הסידרה המעולה House of cards. לא פרק בשבוע, אלא את כל 13 הפרקים במכה אחת, כך שהיית יכול לארגן חטיפים, להזמין חברים, ולראות בכיף את הסידרה המעולה. אני ראיתי ומאוד נהניתי.

אבל כפי שכל אחד יודע, נט-פליקס לא ממש קלה לצפיה בישראל. 

ולכן פוסט זה יכול לסייע 🙂

ראשית, יש צורך לדאוג לאפשרות להגיע לאתר ולצפות בו מישראל. לא צריך לרכוש מנוי VPN, מספיק להתקין את Hola בדפדפן פיירפוקס או כרום. זה יאפשר לך להיכנס לאתר של Netflix. אם אתה רוצה לצפות בשביל לנסות, קח את הפרק הראשון של House of cards מכאן. אין צורך ברישום בשביל לצפות בפרק, רק לוודא שהתוסף של Hola רץ.

נהנית? עכשיו נפתור את הבעיות הבאות:

 • רישום ב-Netflix מצריך כתובת ומיקוד בארה"ב. אתה יכול לבקר בכל מיני סוכניות תיווך אוןליין שנותנות כתובות ומיקוד. תירשם לכתובת כלשהי בעת פתיחת המשתמש.
 • תשלום עבור המנוי: Netflix בודקת את כרטיס האשראי שלך ובמיוחד היכן הוא הונפק (לפי ה-4 ספרות ראשונות), כך שכל כרטיס שהונפק בארץ, גם פלטיניום, לא יעבוד. הפתרון? להירשם ל-Entropay. זהו אתר (בשיתוף ויזה העולמית) שמנפיק עבורך כרטיס אשראי וירטואלי תקף. כנס לאתר, תירשם (תכניס כתובת אמיתית בישראל, אין צורך להגדיר את זה כתושב ארה"ב), ולאחר הרישום תצטרך להכניס את פרטי כרטיס האשראי שלך ולהכניס לכרטיס הוירטואלי כסף, מינימום 20 דולר (זה 21, דולר אחד זה עמלה). לאחר שתקיש את הכרטיס שלך תצטרך לעבור הליך זיהוי עם מצלמת ה-Webcam שלך שבה תצטרך להציג את הכרטיס שלך מול המצלמה. אחרי התהליך הזה המנוי שלך יאושר ואתה תקבל כרטיס חיוב וירטואלי שתוכל להשתמש בו היכן שתרצה.
 • ברגע שיש לך את כרטיס החיוב הוירטואלי, כנס לאתר של Netflix והזן את המספר. אם אתה מנוי חדש, תקבל חודש חינם ולאחר חודש תחויב ב-8 דולר לחודש.

זהו, עכשיו נשאר לך רק לבחור את הסרט או הסידרה שאתה רוצה לצפות, ולהנות.

משתמשי לינוקס: לצערי Netflix משתמשים בטכנולוגיית Silverlight של מיקרוסופט (Mono לא יעזור) ולכן יש צורך להשתמש ב-Wine. אם יש לכם אובונטו, כנסו לכאן. אם אתם משתמשים בפדורה, כנסו לכאן. אם אתם משתמשים בגירסאות לינוקס 64-ביט, תריצו התקנה של Wine לפני כן (דרך DEB או איך שההפצה שלכם מעדיפה) ואז תשתמשו בהוראות הנ"ל. זה פתרון זמני. Netflix הוציאו אפליקציה וובית לכרום-בוק, ואני משער שתוך זמן קצר מישהו ידע איך לעשות לה port ללינוקס רגיל.

תהנו.

Print Friendly, PDF & Email

24 תגובות בנושא “לצפות ב-Netflix בקלות ובנוחות – מישראל

 1. שמע, ב-Netflix לא אעשה שימוש בזמן הקרוב, אבל הפוסט הזה סופר שימושי (בעיקר לתוסף ה-Hola). 

  המון תודה 🙂 

 2. Entropay registration from Israel does accept a non-USD account . Thanks for the cool advice, but it just doesnt work

 3. היי

  אני לא מצליחה לפתוח חשבון בentropay. ברגע שמכניסה "ישראל" מקבלת הודעה

  only a USD  account can be opened

  זה משהו חדש שנחסם?  🙂

  תודה

 4. תודה על הפוסט. לגבי לינוקס, אני משתמש באובונטו 13.04 ואני לא מצליח לגרום ל-hola ולפלגאין בקישור שצירפת לעבוד יחד. כלומר, אני יכול לפתוח את נטפליקס דרך הפלגאין אבל אז הוא מזהה שאני בישראל, או שאני יכול לפתוח אותו דרך דפדפן "רגיל" ב-wine, ואז הוא חושב שאני בארה"ב אבל הסרט לא רץ (כי הסילברלייט לא עובד). רעיונות למישהו?

 5. מסתבר שאתר ENTROPAY מוגדר משום מה כאתר הימורים

  ולכן על פי חוק אסור לבצע בו תשלומים

  לכן הבנק חסם לי את אפשרות התשלום אליו

   

 6. הכנסתי את פרטי כרטיס האשראי הישראלי שלי בנטפליקס ללא בעיות. 

  עובד חלק. לצערי אני לא רואה את התכנים בפול HD .

  האתר אומר שזה נקבע אוטומטית על פי הרחב פס. לי יש 12 מגה. מישהו יודע מה הוא הרחב פס המינימלי שצריך?

 7. הי

  אני לא מצליח למצוא אתר שמספק כתובת ומיקוד אמריקאיים לצורך רישום ל Hulu.

  אנא עזרתך

 8. תודה רבה ! 

  אבל לוקח לזה דיי הרבה זמן להטען 

  יש לזה סיבה או דרך לתקן את זה ? 

 9. היי,

   

  אני צופה בנטפליקס גם במחשב וגם בפלייסטשיין ומשתמש ב hidemyus, יש לי חיבור 40 דרך בזק ובזק בינלאומי ואני לא מצליח לראות HD.

   

  בבדיקה מול נטפליקס הטענה היא שקצב הורדה של 5 מספיק כדי לראות HD ובבדיקה שלי מול שרתי הורדה בלונדון יש לי קצב של 12 משם.

  מה שכן הבנתי זה שקיים פרוטוקל של נטפליקס בשם Open connect שאם הספק לא תומך בו אין צפייה ב HD; מכיר אולי ספק שכן תומך? או פתרון עוקף?

 10. היי יש לי חשבון בpaypal ואני מעדיף להשתמש בוא העם יש אפשרות כזאת? 

  או שחושבה את האתר שנתתה לנו? 

  תודה רבה על הכול!

  • לא ניתן להשתמש בחשבון פייפאל כי הוא בודק כתובת שלך. יכול להיות שאם תזייף כתובת אז זה אולי יפעל, לא ניסיתי.

סגור לתגובות.