מטומטמים, רדו מההומואים!

אומרים שאם נותנים לשד לצד מהבקבוק, יהיו נזקים ויהיה קשה להחזיר אותו. לי נראה כי ה”שד” שהיה כלוא בתוך הבקבוק שנקרא “התייחסות לגבי הומואים” שוחרר לאחרונה.

רק לפני מספר ימים פתחה חה”כ אנסטסיה מיכאלי פה על הומואים, היא ציינה שהם “מסכנים”, שהם “עברו טראומות מיניות בצעירותם”, שהם “מתאבדים בגיל 40” (ידידי ורעי רונן, גיי מוצהר שקורא בלוג זה – אתה בן 45, לא חשבת לקפוץ מהחלון? Smile) ואפשר לקרוא את מיטב השטויות שהיא אמרה בכתבה ב-NRG.

נו, מדובר אחרי הכל בחברת כנסת שהתנגדה לתוכנית של ספרים אלקטרוניים של משרד החינוך כי “האקרים פלסטיניים יפרצו וישנו את התוכן”. אז אפשר להבין שזו לא הסכין החדה במגירה..

הערב עוד ח”כ כנסת פתח ג’ורה על הומואים, הפעם מדובר בח”כ אורי אריאל שיוצא בקו יותר תקיף ולדעתו “אסור לגייס הומואים, הם מפריעים ללחימה”.

כשקראתי את הכותרת, חשבתי לעצמי “אויש, עוד אחד מאלו?”, אבל אז נכנסתי לכתבה וצפיתי בוידאו, ואז נפל לי האסימון (כן, נשארו לי כמה). הוא לא אידיוט. הוא מציין נקודה מסויימת שמתארת נבערות, אבל לא נבערות כמו חה”כ מיכאלי, אלא ידע שמגיע מהתורה.

למי שלא יודע, תורת ישראל, עם כל הכבוד למאמינים בה, קצת, טיפה (כן, אני ציני) מפגרת מאחור בכל הקשור לדברים מדעיים. תורת ישראל אוסרת על משכב זכר (על סקס של לסביות בכלל לא דובר). מה פרשני התורה אומרים בעצם להומואים? “יתגבר על יצרו”.

השעה ברגע זה היא 22:04 דקות ואני קצת רעב. בא לי להכין ארוחת מלכים ולאכול אותה, אבל אם אעשה זאת, יהיה קשה לי לישון, ולכן אני אכין ארוחה קלה ואוכל אותה. זו דוגמא להתגברות על יצר. לא יצר מיני כמובן, אלא יצר אכילה.

מבחינה מדעית, הומו לא בוחר את משיכתו. זה עניין של כרומוזומים. גבר הומו נמשך מגיל צעיר לגברים וגברים בלבד. גם אם תשים אותו מול עשרות בנות, הוא יתחבר אליהן במובן הרגשי (וסביר להניח שהוא יסתדר איתן הרבה יותר מאשר גברים סטרייטיים) אך המשיכה המינית שלו תישאר בדיוק אותו דבר. הוא עדיין ירצה להכיר גבר!

דתיים רבים מאמינים שכל עניין ההומואים זה משהו חברתי, מעין “בון טון” כזה שהומו זה IN אז כדאי לשכב עם אחרים. גברים סטרייטים רבים עם חיי מין פעילים לפעמים נוטים לנסות סקס עם גברים הומואים (במקרים אחרים, כמה אירוני, במקומות סגורים כמו ישיבות, בתי כלא ומקומות שמוגדרים לגברים בלבד – יש סקס בין גברים כי אין אופציות אחרות, יחד עם זאת תלמיד ישיבה או אסיר ששוכב עם גבר אחר עדיין לא יקרא הומו. כשהוא יצא לחופשי, הוא בהחלט ירצה להיות עם בחורה, לא בחור), ובמקרים רבים הם מגלים כי הם .. דו. גבר דו יכול לנסות להתגבר על יצרו, אולם הכל תלוי בפעילות הכרומוזומים וההורמונים בגופו.

אם תסתכלו בוידאו, ח”כ אוריאל מדבר על כך שהומואים זה כמו “וירוס” שקיבלנו מ”עמים זרים מסביב לנו”. משום מה זה מזכיר לי מה שאחמדינג’אד טען בהרצאה שהוא נתן בארה”ב – שבאירן אין הומואים (הקהל באותו רגע נשפך מצחוק, אגב). אינני יודע האם מדבר הח”כ הנכבד מבורות או מתוך אמונה עיוורת בתורה. בכל עם ובכל מקום יש הומואים. גם אם תהרוג אותם, תמיד יהיו עוד הומואים שיעדיפו להיות “בארון”.

אי גיוס הומואים היא שטות מוחלטת! יש הומואים בכל חיל ובכל בסיס שתלך אליו! יש טייסים הומואים, נווטים, לוחמים, מפקדים הומואים נמצאים בכל דרג, וצה”ל דווקא ידוע כצבא שמבחינתו הומואים זה לא אישו ובוודאי שזו לא סיבה לתת פטור. הצבא אפילו מימן פעם או פעמיים ניתוח לשינוי מין עבור חיילים (שינוי MTF).

אז מה יש לנו כאן בעצם? מדובר בהבעת דעה אישית, אבל דעה שמעדיפה להתעלם ממצאים מדעיים ודביקות עיוורת בתורה, כאילו הומואים זה בחירה, אופנה, IN, למרות שזה פשוט לא. אם מישהו חושב שח”כ אריאל הוא היחיד בדעה זו, הוא טועה טעות מרה. עד היום הזרם האורתודוכסי מסרב להכיר בהומואים, רבנים אורתודוכסים מסרבים לחתן אותם או להכיר בחייהם. רבנים רבים מעדיפים בערות של תורה על פני הכרה בממצאים מדעיים מוכחים מכאן ועד הודעה חדשה.

לכן אני אומר לחבריי הגייז: רבותיי היקרים – תתעלמו. יש כאן כל מיני חכ”ים ואחרים שמתים להחזיר אותנו בזמן אחורה, לזמן שהיה אפשר לסקול למוות גייז, ולשמחתי לא ניתן לעשות זאת. אם אתם הומואים או לסביות, טרנסג’נדרים או בי-סקסואליים – חיו את חייכם כפי שאתם רוצים ואל תקשיבו לכל מיני נבערים מדעת. מפגרים/ות לא חסר בכנסת שלנו.

Print Friendly, PDF & Email

5 תגובות בנושא “מטומטמים, רדו מההומואים!

 1. ענק! "רבנים אורתודוכסים מסרבים לחתן אותם". בדיחת המאה. חייבים להוסיף את המשפט הזה למילון תחת ההגדרה "אוקסימורון".

  • כנראה שאינך מודע לכך, אבל יש לא מעט הומואים דתיים ושרוצים להמשיך לחיות עם האמונה הדתית שלהם. יש לפחות רב אחד ידוע שנתן איזה פתרון ויש כל מיני דיונים עם רבנים ידועים לגבי מציאת פתרון לבעיה

 2. "מבחינה מדעית, הומו לא בוחר את משיכתו. זה עניין של כרומוזומים. גבר הומו נמשך מגיל צעיר לגברים וגברים בלבד. גם אם תשים אותו מול עשרות בנות, הוא יתחבר אליהן במובן הרגשי (וסביר להניח שהוא יסתדר איתן הרבה יותר מאשר גברים סטרייטיים) אך המשיכה המינית שלו תישאר בדיוק אותו דבר. הוא עדיין ירצה להכיר גבר!"

  יש אנשים שנמשכים לבני מינם וגם לבני המין השני. אם אתה רוצה לדבר על בחינה מדעית אז תקרא את http://en.wikipedia.org/wiki/Kinsey_scale.

  קשר גנטי מובהק נמצא במספר מחקרים אבל לא נמצא כלל במחקרים אחרים. אני מזמין אותך לעיין ב-http://en.wikipedia.org/wiki/Biology_and_sexual_orientation – המאמר מכיל דיון די נרחב בנושא ההשפעות הגנטיות והסביבתיות.

  — אריק

 3. חץ, כל זה טוב ויפה – אם הם לא היו נציגי ציבור.
  הבעיה היא שהם מלבים שנאה בקרב ציבור לא קטן, ואף הומופוביה.
  ח"כ אוריאל אינו חרדי, אלא מה שמכונה "כיפה סרוגה" (שיש מי שטוענים שהם מתונים יותר, וכבר ראינו שזה בולשיט אחד גדול). כן, הוא מהאיחוד הלאומי, וכן – האיש קיצוני ומגעיל. אבל זו לא סיבה מספקת להתעלם מדבריו, ולפטור אותם כאילו הוא טיפש וליצן ותו לא.

  הטיפשים והליצנים הם אלה שגורמים הכי הרבה נזק – במיוחד כשהם נמצאים בפרלמנט. אתה שוכח אולי, אבל האיש הזה יושב בראש ועדת ביקורת המדינה בכנסת, ויש לו לא מעט כוח בידיים. החברים שלו יושבים בכל צומת מרכזית במדינת ישראל היום: ועדת הכספים, ועדת מינוי שופטים, ואני כבר לא מדבר על שרים וסגניהם, שדיעותיהם חשוכות.

  אם נקבל כל דבר שיוצא מפיהם כ"שטות גמורה ותו לא", ולא נעשה דבר כדי להפסיק את ליבוי השנאה ואת הבורות המטורפת הזו, אנו נמצא את עצמינו בדיוק במקום שבו אמרת – בימים חשוכים. יש כבר לא מעט אנשים, כולל שר המשפטים – שחושבים שצריך להחזיר עטרה ליושנה ושהמשפט העברי יהיה נר לרגלי שופטי ישראל. אלה לא אנשים חסרי כוח, או ליצנים מהשוליים – אלה אנשים שיושבים במרכז העשייה וההחלטה על עתידינו כמדינה שפויה.

  אתמול התפרסם ראיון קצר עם אנסטסיה במוסף "24 שעות" של ידיות אחרונות, ובו היא אומרת חד משמעית: "משפחה נורמלית זה אבא ואמא. כל השאר זה סטייה. אין לי בעיה עם סטייה, אבל שישאירו אותה בבית". היא אפילו הדגישה, שזו דעתה, מותר לה לומר אותה מעל כל במה, והיא לא מתנצלת על דבריה. היא אפילו הפריכה את השמועה שהיא כן התנצלה.

  האישה הזו היא לא עוד ליצן. זו אישה שמקבלת החלטות בנוגע למה שקורה במדינה שלנו, חץ. ומי שיחליט אם היא תהיה בעתיד בכנסת הוא רק אדם אחד: אביגדור ליברמן. ואל תנסה לבלבל אותו עם דמוקרטיה. אם ליברמן יחליט יום אחד שלאישה הזו מגיע תיק ביצועי בממשלה – האם גם אז תפטור את זה בהינף יד?

  אני לא יכול להתעלם מהדברים האלה. ממש לא. אכפת לי מהמדינה הזו, ואני רוצה להשאיר אותה שפויה עד כמה שאפשר בנסיבות הקיימות. חזרה לימי התורה והמשפט העברי לא עומדת בקנה אחד עם המציאות השפויה שעליה אני מדבר.

 4. אין בתורת ישראל התייחסות להומואים (כאנשים או נטיה), יש התייחסות למעשה(מעשה בלבד) משכב הזכר – באותה נשימה עם שכיבה עם אמא או אחות או דודה.

  תורת ישראל אינה מתנגדת לנטייה חד מינית, אלא למימוש משכב זכר.
  וכשם שקיים ווטו על משכב אם או אחות – כי זה יהרוס סופית את החברה האנושית, כך בתורת ישראל ממקדים את חיי המין למוסד נישואים קשוח בין איש לאשתו בלבד.

  אז כן, להומו שאין לו ברירה אחרת זה יוצא שאומרים לו למעשה "יתגבר על יצרו" אך כך גם אומרים לכל אדם שמעוניין במשהו שקיים עליו ווטו בחברה – "יתגבר על יצרו".

  כמה מילים שכתבתי כדי להסביר את עונש המוות ביהדות לשוכבי משכב זכר: ‪http://or-lagoyim.org/?p=14‬

סגור לתגובות.