פירמידות הוקמו ע”י חייזרים?

מישהו שלח לי היום לינק לאנציקלופדיה של YNET וספציפית לקטע שבו אלו שכתבו את האנציקלופדיה עונים לשאלות גולשים.

אני אצטט את הקטע המטריד:

שאלה 1: למה כתבתם שהטענה לפיה מבקרים מעולמות אחרים הם שבנו את הפירמידות, היא טענה חסרת שחר? לדעתי זו אמירה יהירה. זה שטרם מצאנו באופן ודאי תרבויות מחוץ לכוכבינו, עדיין אינו מהווה הוכחה לכך כי הן אינן קיימות. לכן אפשר לטעון שטענת בניית הפירמידות על ידי חייזרים היא טענה שסבירותה נמוכה ביותר, אולם מדעית לא ניתן לפסול אותה על הסף.

תשובה: לגולשת היקרה שלום. יש משהו בדברייך. אומנם, כפי שציינת, בערך הפירמידות נכתב כי תאוריה זו היא חסרת שחר. אולם אישית אני סבור, כי אכן אפשרי כי הפירמידות נבנו על ידי ישויות מעולמות אחרים. יתר על כן, אני מאמין כי קיימת אפשרות סבירה לא פחות, שהפירמידות הן בעצמן ישויות חייזריות שכאלה, והן השולטות למעשה במטריקס הנתפס בעינינו כמציאות. למרבה הצער נראה כי הציבור הרחב אינו כשיר מספיק להתמודד עם טענות מהפכניות שכאלה, ועל כן הוחלט לעת עתה, להותיר את נוסח הערך כמות שהוא.

מדוע זה מטריד? כי לפי דעתי, אנציקלופדיה אמורה לתת מידע מדעי קונקרטי ולהשאיר את תיאוריות החייזרים וחוצנים לכל מיני אנשים הזויים.

הפירמידות במצרים ניבנו ע”י המצרים (רק חלק מהם ע”י עבדים יהודים, לא כולם!) והם ניבנו עם הכלים שהיו אז בלי שום חוצנים. איך אני יודע? כי אם מישהו היה מחפש בגוגל, הוא היה מוצא לדוגמא את המאמר הזה שמופיע בנשיונשל ג’יאוגרפיק שמסביר מדוע הם לא ניבנו ע”י שום חייזרים אלא בשיטת בניה מאוד יחודית אבל ארצית לחלוטין ואיך אדם אחר וגוף צרפתי אחר הגיעו ביחד למסקנה ולפתרון ההגיוני לגבי הפירמידות.

הפתרון לתעלומת בניית הפירמידות, מתוך נשיונל ג’יאוגרפיק

 

קצת עצוב לראות אנשים שמתיימרים לתת תשובות מדעיות מכניסים תיאוריות של חייזרים ובמקום לענות לחובבי חוצנים תשובה החלטית, הם מצדיקים את התיאוריות ההזויות.

Print Friendly, PDF & Email

2 תגובות בנושא “פירמידות הוקמו ע”י חייזרים?

 1. לי התשובה נראית צינית.
  "…אכן אפשרי כי הפירמידות…" "…קיימת אפשרות סבירה לא פחות…"

  נכתב שזה אפשרי שהפרמידות נבנו על ידי חייזרים וסביר באותה מידה -לפחות- שהן בעצם "ישויות חייזריות שכאלה, והן השולטות למעשה במטריקס הנתפס בעינינו כמציאות."

  האם נראה לי שתשובה שוללת את התאוריה המטופשת ? כן, האם תשובה כזאת במקום במקרה שכזה ? כנראה שלא, כנראה שהיה עדיף לכתוב תגובה ישירה יותר.

  בכל מקרה, זה בכלל ידוע שהפרמידות לא נבנו על ידי חייזרים, איזו מחשבה מטופשת, החייזרים פשוט החזיקו בבני-האדם כעבדים ואמרו להם לבנות את הפרמידות. זה לא מה שהוסבר בסרט התיעודי סטרגייט ?

 2. אני חושב שנפלת קורבן לחוסר הבנה של הציניות של כותב המאמר. התשובה "למרבה הצער נראה כי הציבור הרחב אינו כשיר מספיק להתמודד עם טענות מהפכניות שכאלה, ועל כן הוחלט לעת עתה, להותיר את נוסח הערך כמות שהוא" – היא הלצה של כותב המאמר.

  — אריק

סגור לתגובות.