לנובו מפתיעים: נטבוק חדש בקרוב ב-500 דולר

הכותרת טיפה מטעה: אפשר להשיג מלנובו נטבוקים בפחות מ-500 דולר, אבל מישהו בלנובו התחיל להתעורר משנת החורף שלו והחליט להיזכר קצת יותר בלקוחות המקוריים של ה-Thinkpad ומדוע אנשים נשארו נאמנים להם, אבל נתחיל את הסיפור לגבי הנטבוק החדש של לנובו מההתחלה.

עד היום ל-AMD לא היתה ממש תשובה ל-ATOM של אינטל ו-AMD נאלצה לצפות בעיניים כלות כיצד אינטל "דופקת קופות" בכל הנוגע למכירת מחשבי נטבוק. אם פעם "זול" היה אומר שמעבד AMD היה בפנים, היום "זול" אומרת שיש ATOM כלשהו בפנים. AMD יכולה להאשים רק את עצמה שלא רק שהם ראו את התהליך קורה בשוק וזלזלו בו, הם גם לא הכינו לו פתרון הולם, משהו שאפילו VIA עשו.

בסופו של דבר AMD "התעוררו" והתחילו לייצר תשובה. לתשובה קורים AMD Neo ולנובו היא בין הראשונות שהחליטו להוציא נטבוק עם הצ'יפ הזה. תכירו את הדגם: X100e (עדיין לא יצא לשוק עדיין). בניגוד לאינטל, ה-Neo גם תומך ב-64 ביט, כלומר אפשר להתקין עליו מערכות הפעלה 64 ביט.

אז מה יהיה ב-X100e? מס' דברים מעניינים: קודם כל ה-Trackpad חוזר! ה-Touchpad עבר רענון ותומך ב-Multi-touch. המסך הוא בגודל 11.6 אינטש, עם דיסק קשיח בגודל עד 320 ג'יגה, 3 חיבורי USB, סוללה שמחזיקה 5 שעות לערך, סוף סוף קצת יותר צבעים (קצת! שחור, אדום, לבן), קישוריות WIFI ותמיכה בכל הפורמטים (a,b,g,n), בלוטות', קורא כרטיסים מובנה, ועוד כמה פרטים טכניים שתוכלו לקרוא עליהם במפרט למטה.

לנובו מציבה את X100e בשלב אחרי ה-10e. כלומר דרגה מתחת למחשב הנייד הקטן והמאוד יקר שלהם, ה-X200 שכולל את כל הטכנולוגיות האחרונות במארז סופר קומפקטי, כך שגם אלו שאין להם ויזה פלטינום יכולים לרכוש לעצמם מחשב קליל יחסית שנותנת תמורה טובה לכסף.

להלן המפרטים כפי שהוצגו באתר הגרמני netbooknews.de:

Print Friendly, PDF & Email

תגובה 1 בנושא “לנובו מפתיעים: נטבוק חדש בקרוב ב-500 דולר

סגור לתגובות.