בעיות עם Pidgin 2.6.1 ב-Windows? הפתרון כאן

image גירסה 2.6.1 של Pidgin הוסיפה דברים רבים שאנשים רצו אותם זמן רב ונמצאו בתוכנות מתחרות, וסוף סוף הם גם נמצאים ב-Pidgin: תמיכה באודיו ווידאו, תמיכה בציורי יד ועוד (חלק מהדברים, כמו אודיו ווידאו עדיין לא פעילים בגירסת Windows.. ככה זה שהפלטפורמה העיקרית של Pidgin היא .. לינוקס) ואחרי שימוש די רציני בתוכנה אני יכול לבשר שהיא עובדת מצוין..

למעט בעיה קטנה מסויימת: באג קטן ומעצבן שקרה מתי שבנו את הקבצים הבינאריים ל-Windows, לא איפשר להתחבר לשרתים שבדומיין שלהם אין רישום SRV, כך שכל מיני שרותים (כמו Hab.la ועוד כמה) פתאום החיבור אליהם נכשל. מישהו כנראה שכח ש-SRV זה אופציה, לא חובה.

אז מה עושים? די פשוט. יש להוריד את הקובץ הזה (קובץ DLL) ויש להחליף את קובץ libpurple.dll בתוך ההתקנה של Pidgin, כלומר בתוך: C:Program Files (x86)Pidgin (אם זה חלונות ב-64 ביט) או בתוך C:Program FilesPidgin בשאר גירסאות ה-Windows הרגילות (2000/XP/ויסטה וכו’), ולאחר מכן יש להפעיל את Pidgin מחדש.

תהנו 🙂

Print Friendly, PDF & Email

4 תגובות בנושא “בעיות עם Pidgin 2.6.1 ב-Windows? הפתרון כאן

  1. אני לא בטוח אם מנגנון הנעילות של ווינדוס יאפשר את החלפת הקובץ כאשר התוכנה פתוחה. יש צורך לסגור את התוכנה לפני שמחליפים את הקובץ שלה.

  2. PIDGIN היה מקור מתמיד של תסכולים עם פונקציונאליות עדינה שאוהבת לקרוס.
    אחרי DIGSBY אין ממש סיבה להמשיך להשתמש בPIDGIN.
     

  3. ממש מעצבן שקנוניקל החליטו להפסיק להשתמש בפידג'ין כברירת מחדל. אני אישית הולך להתקין את פידג'ין מיד עם התקנת אובונטו 9.10 (הפעם אני מתקין מחדש, לא משדרג)

  4. ddorda, הם תמיד מאיימים, ואף פעם לא מחליפים. אני לא חושב שיחליפו את פידג'ין בגירסה הבאה. יצא לך לבדוק את האלפא אולי?

סגור לתגובות.