פוליטיקאים וג'ורה לא קטנה

image היום קברנו את 2 השבויים שהיו בלבנון. ראינו איך "שותפנו לשלום" אבו מאזן מברך את סמיר קונטאר (וכמובן מתעלם מהישראלים, רק מראה לך בעצם עם מי יש לך עסק) על "השחרור המיוחל", ואצלנו כבר אצים רצים לנושא הבא.

גלעד שליט.

כל פוליטיקאי, קטן כגדול, מבטיחים שהם מוכנים "לתת הכל" כדי להביא את גלעד שליט הביתה.

באנגלית יש משפט: "Be careful of what you wish for". את המשפט הזה כנראה הפוליטיקאים שלנו לא ממש מוכנים ללמוד. גלעד שליט הוא שבוי שצריך להביא, אבל האם באמת בכל מחיר? האם באמת "לתת הכל"?

החמאס יודע גם לקרוא חדשות בעברית וגם באנגלית, וכשהוא שומע את הפוליטיקאים שלנו עם ההתבטאויות האלו ועם ה"נצחון" של חיזבאללה במו"מ על 2 החטופים שהוחזרו בארונות, מישהו שם מחליט לשחרר הצהרות. מישהו אחר שם בחמאס פותח וורד וחושב אולי לעדכן את רשימת האסירים שהם מעוניינים בחזרתם (כמובן שהעדכון הוא תוספת שמות). אחרי הכל, אם החיזבאללה הצליח לשחרר 5 אסירים חיים תמורת 2 גופות, למה שהוא לא יצליח תמורת שבוי אחד חי להוציא כמה מאות רוצחים?

ד"ר מרדכי קידר כתב אתמול טור ב-YNET. אני ממליץ לכל אחד מהקוראים ללחוץ על הלינק ולקרוא את הטור, דבריו נכונים עד כאב.

רבותיי הפוליטיקאים, תקשורת יקרה, אולי די עם מחול השדים הזה? אולי מספיק עם כל הראיונות וסחיטת שק הדמעות הזה שרק גורמת לחמאס להעלות את המחיר בכל פעם שפה מקרינים איזה קטע על שליט? בבקשה תתנו לגורמים המקצועיים לעשות את שלהם, בלי תקשורת, בלי אמוציות, אולי נצליח להוריד את המחיר שכרגע הוא עולה מעלה מעלה.

Print Friendly, PDF & Email