הסרט "גורו האהבה" – והנפילה הטוטאלית

אני לא סובל גורואים. אין לי בעיה להודות בזה. הרבה מה"גורואים" הישראלים שמכירים אותי גם לא סובלים אותי כך שאנחנו שווים 🙂

image הסרט "גורו האהבה" הוא סרט חדש של מייקר מאיירס, המשחק בסרט את תפקיד "גורו פיטקה". פיטקה, אמריקאי שגודל על ידי גורו מחוץ לארה"ב, חוזר למדינה במטרה להיכנס לעסקי העזרה העצמית. הוא שם לו למטרה לעזור לשחקן הוקי הנמצא במשבר, לאחר שאשתו עזבה אותו לטובת מתחרה שלו.

יצא לי לראות מס' טריילרים של הסרט (בסוף הפוסט הזה יש קליפ של טריילר), ושמתי לב למשהו מאוד מוזר בטריילרים: מתוך בערך 10 בדיחות שיש בטריילר, בסביבות 6-7 בדיחות היו ממוחזרות מסרטים קודמים של מייק מאיירס, כמו שלישית סרטי "אוסטין פאוארס". זה היה די מוזר: למה לשחזר בדיחות עתיקות מחדש? (במיוחד שהבדיחות יותר נוגעות ליציאות של האדם).

לפני מס' ימים יצא הסרט, והמבקרים… הוי המבקרים… פשוט שחטו את הסרט. מי שמציץ ברשימת הסקירות החיצוניות ב-IMDB יכול לראות זאת בעצמו. מי שמציץ בניקוד שנתנו (נכון לשעת כתיבת פוסט זה) 2,190 משתמשי ה-IMDB יכול לגלות תמונה די מבהילה: גם מבקרי הקולנוע וגם אלו שצפו בסרט אחידים בדעתם: הסרט על הפרצוף! כמובן שהתמונה ישר משתקפת בקופות: בפתיחה, הסרט הכניס סכום של ..14 מיליון דולר בהשוואה ל-"Get Smart" שגרף 39.2 מיליון דולר.

בקיצור, מי שמעוניין ללכת, שיקח בחשבון שהסרט ממחזר שוב ושוב ושוב בדיחות מסרטים קודמים וצופים רבים טוענים שהם בקושי חייכו.

אולי עדיף לחכות ל-DVD?

מי שלא ראה את הטריילר, אז הנה הוא:

Print Friendly, PDF & Email