מפלגת העבודה מציגה: ניתוק מוחלט

אני רוצה להתחיל עם וידאו קליפ מאתר וואלה שצילמו את הדברים בכנס פעילים של מפלגת העבודה היום (29/5) את פואד נושא דברים . אתם מוזמנים לצפות, זה קצר (2 דקות). הנה הוידאו:

[WINDOWSMEDIA mms://vid.walla.co.il/video/armageddon/440130-6.wmv 480 400]

אני רואה ושומע את הדברים ותוהה לעצמי.. פואד מנותק מהמציאות או מה?

תזכורת: אותו ברגותי הואשם בישראל בבית המשפט כאשם ישיר ב-5 רציחות של ישראלים!אותו ברגותי הוא אולי פופולרי בסקרים של הגורמים ברשות הפלסטינית, אבל אם פואד יקרא את הסקרים האחרונים, אולי הוא יחכים לדעת שיש מישהו שלוקח גם את ברגותי בסיבוב. קוראים לו איסמעיל הנייה, מי שהיה ראש הממשלה הפלסטיני בממשלה ה"מאוחדת" שהיתה דאז. בסקרים האחרונים הוא מקבל מספר שכל ראש ממשלה בכל מקום רק יכול לחלום עליו: 60% ולא רק בעזה, אלא בכל הרשות!

בל נשכח שהנסיון של ברגותי די עשיר בלכוון את הרובה לצד השני. אם מחר ישראל והרשות לא יגיעו להסכם וברגותי יהיה משוחרר, הוא יהיה לא פחות מסוכן מהחמאס עצמו, והוא יהיה בין הראשונים לארגן "התנגדות" שתגרום לעוד אנשים למות פה בארץ. את זה פואד לוקח בחשבון?

בזמנו, נלחצנו ע"י האמריקאים לתת לחמאס לרוץ לבחירות. האמריקאים מאוד אוהבים דמוקרטיה, גם לגופים שדמוקרטיה בשבילם היא נטע זר. האמריקאים והישראלים חשבו שהחמאס יקח 20%, במקרה קיצוני – 30% מהקולות, כך שהפת"ח (אהוב ליבם של יקירי השמאל) ישאר בשלטון, אבל רצה הגורל והדברים התהפכו: בבחירות הכלליות, החמאס תפס 76 מושבים מול הפת"ח שזה ב-48 מושבים. השאר כמובן היסטוריה, עם כל הפיצוצים (תרתי משמע) עם הממשלה הפלסטינית שהיתה אז, עד שהחמאס לקח שליטה על עזה כולה בתוך יומיים. מה יצא מהבחירות האוממלות האלו? עוד ועוד קסאמים על ישראל, ועוד פצועים פה בארץ ושם, והכל – תודות לאמריקאים שלחצו לתת לחמאס לרוץ, ולפלסטינים שהוכח כי ה"כח הבטחוני" שלהם רועד אפילו מזבובים!

בינואר צריכים להתקיים בחירות חדשות ברשות הפלסטינית, וכמובן הפת"ח התחיל עם טקטיקות ההברזה עם כל מיני "צווים נשיאותיים" להאריך את חיי אותה ממשלת הגדה הפלסטינית. כמה זמן זה יחזיק? שאלה טובה.

פואד היקר: ברגותי זו לא התשובה שאנחנו זקוקים לה. הוא אהוד כי הוא בכלא וכי בגלל שהסוקרים שואלים את בוחרי הפת"ח את השאלות, שזה כמו לשאול נסקרים דתיים האם יש אלוהים. יש עוד סקרים שמראים תוצאות הפוכות ואתה אמור להיות אלוף בקריאות סקרים, אחרי הכל – אתה הוא זה שעזרת למנהיגי עבודה רבים להיבחר, אז מה דעתך להעיף עוד מבט?

ונעבור ל"ידידו היקר" של פואד, הלו הוא אהוד ברק שיצא היום באיום מרומז לאולמרט: תתפטר. הבה נצפה בקליפ (45 שניות):

[WINDOWSMEDIA mms://vid.walla.co.il/video/armageddon/439921-6.wmv 480 400]

הממ, לא שמענו את זה בעבר? כן, בעקבות דו"ח וינוגרד הראשון.. ממש דה ז'ה וו.

גם הפעם, כמו אז, סירב ברק לפרט בעצם את האיום. הוא אמר שהוא "חושב" שראש הממשלה צריך לשים את המפתחות ולהשעות את עצמו, או להכריז נבצרות וכו', רק מה הוא "שכח"? אה כן, לתת לוח זמנים. הוא חושב שראש הממשלה צריך בתוך זמן "סביר" לפנות את הכסא, אבל מהו סביר? לאלוהים ולברק הפתרונים.

אולמרט לא חיכה הרבה והודיע: תשכחו מזה. אני לא מתפטר.

אני עדיין מנסה להבין על איזה טיקט רצה מפלגת העבודה: נקיון כפיים? הם הדביקו את ישבנם לכסאות ולא זורקים את המפתחות בפרצוף של אולמרט. הסכמים עם הפלסטינים? לא נראה שהם ממש מזיזים שם משהו, בטח שלא לטובת ישראל. חינוך? שרת החינוך מנסה ליישם 1 ל-1 את האג'נדה המטומטמת של שלום-עכשיו ובדרך מנסה לזרוק 3,120 תקנים של שרות לאומי (שלא יחסכו כמעט מאומה למשרד החינוך) ולעזאזל הפגועים שמקבלים סיוע במסגרת השרות לאומי ועוד אלפי תלמידים שמקבלים שיעורים ולימודים.. אז על מה רצים מפלגת העבודה?

אלו שמתכננים את קמפיין הבחירות של הליכוד לא יצטרכו להתאמץ רבות, אלא רק לחפור קצת בארכיוני הוידאו של הצהרות מפלגת העבודה ולהראות את המציאות. אין ספק – מפלגת העבודה מומחית בתחום ירי עצמי ברגליים.

תודה,
חץ

Print Friendly, PDF & Email