הפלסטינים והדרישה החדשה שלהם

אתם בטח מכירים את המצב הבא: דמיינו ילד בבית ספר שעושה שטויות, או מדבר המון שטויות עד שחבריו מסתכלים עליו בתמיהה. באים הוריו של הילד ומסדרים את הדברים, מנסים לסבר את אוזני השומעים, מסבירים בכלל שהילד התכוון למשהו אחר טוב, והשומעים משתכנעים ונותנים לילד עוד צ'אנס, רק מה, הילד שוב חוזר לעשות שטויות, ושוב ההורים באים ומנסים להסביר וכך הסיפור חוזר שוב ושוב עד שנמאס לשומעים.

מי שקורא חדשות ומתעניין בפלסטינים, רואה בערך את אותה תמונה: השמאל בארץ (ובעולם), האיחוד האירופאי, ארה"ב, כולם מגוננים על הפלסטינים ה"מסכנים" שמה הם רוצים בסך הכל? קצת שטחים מישראל, חצי מירושלים, מים – ובסך הכל הם רוצים מדינה משלהם, מדינת פלסטין. מה, ישראל ה"גדולה" לא יכולה לרחם עליהם ולתת יותר מ-40% משטחה להם? אז מנסים לשכנע את ישראל, בין במתק שפתיים, בין באיומים (הפלסטינים לא צריכים לעשות עבודה, כולם עושים את העבודה השחורה בשבילם, במיוחד השמאל בארץ)

אלא מה, כמו הדוגמא למעלה עם הילד, ככה עם הפלסטינים: פתאום קופץ להם הפיוז. פה הם מתכחשים להסכם, שם הם רוצים דברים שגם שמאל "מתון" מרים גבה וחצי, ועכשיו לך תסביר לעולם שהפלסטינים "המסכנים" באמת לא מבינים הרבה מה הם עושים, והם מסכנים, ו"תתן להם, נו…"

הג'וק האחרון שקפץ לפלסטינים לאחרונה, ומופיע בכותרת הראשית ב-YNET: הם רוצים צבא סדיר. לא איזה כח שיטור שישליט סדר חס ושלום, לא איזה כח בטחון שימנע התפרעויות או דברים כאלו, אלא צבא ממש, ש"יגן" על הפלסטינים.

אני לוקח פה מפה, מגרד את ראשי ומסתכל… מי בדיוק פה ירצה לתקוף את הפלסטינים.. המצרים? אין מצב. המצרים בהחלט בעד מדינה פלסטינית. ירדן? גם לא. המלך עושה הכל על מנת שתהיה מדינה כזו. ישראל? מה יש לה בדיוק לתקוף בשעה שהשטח כרגע בשליטה ישראלית? אז מי נשאר? הים התיכון? חייזרים? מי? שאלה מצוינת.

בסקר אחרון שפורסם לאחרונה (גם ב-YNET) נשאלו הנסקרים: לו היו בחירות בראשות הפלסטינית (כולל עזה, גדה) והמועמדים היו אבו מאזן מצד אחד, ואיסמעיל הנייה מצד שני. במי הם היו בוחרים? הנייה יכול לחייך: הוא לוקח את הקופה בגדול! כלומר יש סיכוי מאוד לא קטן שכל כדור שאנחנו נותנים היום לפלסטינים, בבחירות הבאות זה יופנה נגדנו..

אז צבא פלסטיני, שאין שום הגיון בו, מה הסיכוי שאם הנייה יעלה לשלטון זה יופנה נגדנו? אני מהמר על סיכוי גדול. מאוד גדול.

אני מחכה לראות הסבר של כל מיני פעילי ופובליציסטים שמאלנים על כך. זה יהיה בהחלט מעניין.

Print Friendly, PDF & Email

2 תגובות בנושא “הפלסטינים והדרישה החדשה שלהם

  1. האם שמת לב שדווקא הנשיא הגוי נאם נאום שתמציתו: ישראל כאן של העם היהודי לנצח. ודווקא אולמרט ותואמתו הלא מושחתת ,ליבני צווחו על הצורך במדינה לאסופת כנופיות הטרור של הנייה , מאזן ושאר הזאבים בכסות יונות שלום?

  2. לא מדויק.

    בוש מנסה לאמר לכל אחד מה שהם רוצים לשמוע. אצל מובארק ובסעודיה הוא דיבר על 2 מדינות והחזרת שטחים כולל חלק מירושלים (אם כי את הקטע של ירושלים הוא לא אמר רשמית, אבל שרת החוץ שלו רייס בהחלט אמרה גם אמרה)

סגור לתגובות.