קצת עבודה בעיניים מבית "וואלה"

walla-mailאם מישהו עוקב אחרי הפרסומים של וואלה!, הם תמיד התגאו בשרות הדואר שלהם. פעם פרסמו שיש לו יכולת אחסון של 5 ג'יגה בכל תיבה, לאחרונה הם הורידו את המגבלה הזו ועתה התיבה היא "בלתי מוגבלת" ביכולת אחסון הדואר, שהחברים ישלחו חופשי, אין צורך לדאוג שלא יהיה מקום.

הכל טוב ויפה, חוץ מהשיטה למשוך אנשים לבקר בדואר של וואלה, אם הם חס ושלום נרשמו לאחד משרותי וואלה (כמו וואלה! שופס וכו'). אז איך מושכים אנשים? די פשוט:

walla-mail2מי שיקרא חדשות או יגלוש בכל אתר וואלה, והוא עשה פעולת LOGIN (כניסה לשרות) של וואלה, יכול לקבל למעלה הודעה כמו בתמונה מימין. לכאורה, הודעה תמימה המודיעה כי יש לך 6 הודעות דואר מחכות שתקרא. מי שמסתכל על המספר ואינו אחד בעל 20 חשבונות מייל, בוודאי יחשוב שמחכה לו מייל מעניין, אולי מהחברים, אולי מייל שהוא מצפה לו, אז הוא לוחץ על הקישור של לקרוא דואר והוא נכנס.. רק כדי לגלות את הדבר הבא..

walla-mail3 הממ, אין לך באמת דואר נכנס. יש לך דואר זבל שלא מעניין איש, אבל תודה שנכנסת, אפשר לדפוק קופה, הנה באנר פרסומת מצד שמאל, הנה למטה מימין, והשרתים רושמים עוד צפיה, ועוד רווח לוואלה, על חשבונך, פתי יקר, כלומר השרת של וואלה בהחלט יודע שאין לך מייל אמיתי שמחכה לך, אבל הוא ישמח להציג לך מספר כוזב בשביל למשוך אותך ללחוץ, בדיוק כמו כל האתרים הנוכלים האחרים המראים לך פרסומות ענק ש"זכית". לא זכית, אבל הקלקת, הרווחנו על חשבונך.

קצת הגינות, מוגזם לבקש?

Print Friendly, PDF & Email

8 תגובות בנושא “קצת עבודה בעיניים מבית "וואלה"

 1. אם אתה לא משתמש בשירות הדוא"ל שלהם, למה בכלל לעשות לוגין לאתר?

  (הם טוענים דווקא שיש להם מסנן דואר זבל בשירות. מעניין…)

  • היי תומר,
   ראשית, לצערי בזמנו (עוד לפני שהיו לי דומיינים רשומים על שמי) הייתי משתמש בשרות של וואלה כדי לקבל דואר, ועדיין יש מקרים ששולחים לי דואר לשם (לא לכל המקומות ניתן לעשות שינוי ברישום).

   הם טוענים שיש להם מסנן זבל, וזה נכון, אבל תצוגת המספר שהראתי בתמונה מראה את המספר *כולל* את דואר הזבל, כך שאם יש לך 0 דואר נכנס ו-20 דואר זבל, תקבל הודעה למעלה בדף האתר (לא בדף הדואר) שיש לך 20 הודעות חדשות.

  • הסרתי קישור כי אני ממש לא מחפש להפנות פה לפרסומות.
   בכל מקרה, הסתכלתי. נראה לי כמו עוד שיטת פירמידה קלאסית.

 2. שאלתי היא שנים אני בדואר וואלה ולהפתעתי מאתמול לא מצליחה להכנס נאמר לי לפתוח דואר חדש אולי מישהו יכול להסביר לי מה קורה ואיך אני חוזרת למייל שלי  אודה לכם על עזרתכם…….

סגור לתגובות.