75 שנה לשואה

(הערה: המספר 75 הוא בגלל שכל השואה התחילה בשנת 1933, עוד לפני שהתחילו להרוג יהודים).

אתמול זכרה מדינת ישראל את 6 מיליון היהודים שנהרגו, נרצחו והושמדו בשואה ע"י הגרמנים ועוזריהם. זהו דבר בלתי נתפס, ש-6 מיליון מושמדים אך ורק בגלל שהם יהודים, לא בגלל שום סיבה אחרת.

75 שנה עברו מאז אותה תקופה איומה. האם השתנה משהו? האם זה לא יקרה שוב? האם העולם יותר קשוב? האם נעשים דברים על מנת למנוע שואה מחדש?

לכל השאלות האלו, תשובתי היא: לא, לא השתנה הרבה.

הנה, שנת 2008 ואנו נמצאים בארצנו, אבל האנטישמיות מרימה ראשה מחדש, ויש גם מדינה שרוצה להשמיד אותנו. איראן.

תסתכלו על האיראנים: מדינה שבה יש כל כך הרבה נפט, ובכל זאת הדלק מוקצב בתלושים. הכלכלה מנוהלת בשיטת רפובליקת בננות ורמת השוחד  והשחיתות שם משאירות כמעט כל מדינה מאחור. נשיאם, אחמדינג'אד, מתפלא כל פעם מחדש שמעירים לו על השחיתות הפוסה באיראן וכשפרופסורים המבינים היטב במתמטיקה ושמראים לו כי המספרים אינם מתחברים, דוחה הנשיא את טענותיהם.

היכן הולך הכסף באיראן? למקום אחד מרכזי: להקמת פצצות גרעיניות. הם כמובן מכחישים זאת אולם המסמכים והממצאים האחרים מראים זאת שחור על גבי לבן: לו היו מחפשים האיראנים להפיק חשמל/אנרגיה מגרעין, הם היו יכולים לקנות טכנולוגיה מוכנה ישירות מרוסיה כולל דלק להפעלת הכור, אך מה לעשות, הדברים מראים בבירור כי פני המדינה ליצירת ראשי נפץ גרעיניים עם כתובת מרכזית אחת: ישראל.

75 שנה אחרי השואה, האם אומות העולם מנסות לעצור את הטירוף באיראן? התשובה: בקושי. המדינות הקשורות ביחסי עסקים הדוקים מנטרלות כל מאמץ על מנת ללחוץ על איראן להפסיק להתחמש, במיוחד רוסיה וסין. כאשר עולות הצעות לסנקציות נגד איראן, סין ורוסיה מיד מתנגדות. שאר המדינות מציעות סנקציות שפשוט לא מזיזות לאיראן, וזו אחת התקלות הכי גדולות שקורות: חוסר הבנה בעם האיראני.

העם האיראני הוא עם שבשליטה דתית פנאטית. לא תמצאו לדוגמא שום תמונה של הנשיא עם עניבה, כי עניבה אסורה לפי ההלכה האיסלאמית באיראן. אסור גם להסתפר בתספורת בסגנון מערבי, וישנם עוד אלפי איסורים. איראן, כמדינה שהדת המוסלמית שולטת בה בשיא הקיצוניות, מתייחסת לעניין הגרעין כ"כזה ראה ועשה", וכל נסיון סנקציות לא יזיז אותם מכך, כי הם מאמינים שיש להשמיד את הכופרים, ובמיוחד – הכופרים הציונים, כלומר בניית הכורים והפצצות הגרעיניות מקבלת יחס של "מצווה חשובה" שיש לקיים בכל מחיר, ומבחינתם יש להתגבר על כל עיכוב עד לקיום מצב בו איראן תהיה מחומשת בפצצות גרעיניות ותוכל לפרוש את חזונה: איסלם שולט בכל מקום.

מדינות רבות תלו את יהבן בסוכנות האנרגיה האטומית (סבא"א), אך אבוי, בראש הסוכנות עומד המצרי מוחמד אלבראדעי, המקל בכל דו"ח על התפתחות אנרגיה אטומית באיראן. האיראנים מסרבים לתת לפקחים להיכנס? לא נורא. לא מעבירים דוחו"ת אמת? לא נורא. דוחו"ת עצמאיים מדאיגים מגיעים לסבא"א ומראים שאיראן מתקרבת בצעדים מבהילים למצב שיהיו לה פצצות אטום? מיד מוחמד מקל בדו"ח ומחפה על איראן. כך יוצא מצב שמדינות הרוצות להטיל עונשים על איראן, מוצאות את עצמן שוב ושוב נתקלות באותו מוחמד שלא נותן להן את האקדח המעשן, ובאיראן? שמחים מאוד על כך. רק בשבוע שעבר התבטא אותו מוחמד אומלל על כך שישראל עשתה טעות גדולה ויש להעניש אותנו על השמדת הכור האטומי שנבנה בסוריה. בושה! היינו צריכים לחכות שסוריה תתחמש בנשק גרעיני…

השואה גם מצמיחה ראש מחדש גם באירופה, בארה"ב וברוסיה. מה הסיבה העיקרית הפעם? שכננו מדרום, הפלסטינים, שלא מחמיצים שום הזדמנות להציג אותנו כעם "כובש" שהורג ללא רחם פלסטינים תמימים. השידורים מחו"ל מלאים בתעמולה פלסטינית, מה שכמובן גורם לשנאת יהודים מחדש. את הרוח הגבית מקבלים הפלסטינים הפעם לא פחות ולא יותר מאשר מכאן, מישראל, מתוכינו, ממפלגות ועמותות כמו "שלום עכשיו", "בצלם", מר"צ, המפלגות הערביות ועוד. השנאה של אותם גורמים למדינה מצליחה להעביר את הגורמים האלו על דעתם, עד כדי כך ש-100 יהודים בבריטניה החליטו להפגין נגד חגיגות 60 לישראל, בגלל "היחס האכזר" לפלסטינים. פלא שאחר כך כולם שונאים אותנו?

האם השואה הולכת לחזור? לא במובן של מה שהיה לפני 75 שנה, אלא בצורה אחרת. השנאה אלינו הולכת וגוברת ואם יתנו לאיראנים לממש את הפנטזיה הגרעינית שלהם, יש סיכוי לא קטן שאנחנו נחטוף פצצות אטום מאיראן. הכתובת על הקיר, אבל זולת ישראל, השאר לא מתייחסים אליה.

תודה,
חץ

Print Friendly, PDF & Email

4 תגובות בנושא “75 שנה לשואה

 1. מדויק ונכון , ורק מנהיגות ישראלית של דופקת חשבון לאף אחד – לא לקונדוליסה ולא למתייפיפי נפש אחרים תקבל החלטה מדוייקת לטפל בסכנה מבעוד מועד.

 2. ד"א, באו אלו כמה אנשים מאמריקה בגילנו במסגרת חילוף סטודנטים.
  יצא לכמה חברים שלי לדבר איתם והם אמרו שהם לא מאמינים שבישראל זה ככה…הם חשבו שטנקים מסתובבים בכל מקום ואנשים יורים אחד על השני כל הזמן, כי זה מה שהם רואים…

 3. 75 שנה לשואה.

  אם אנחנו רוצים חיים שקטים זה צריך להתחיל אצלנן בבית שהיא מדינתנו.
  ושממשלתנו הנכבדה שתתחיל לדאוג לאזרחיה ושתשמע את העם כמה הוא כואב וזועק ואין מי ישמע.
  לצערי אין מי יושיע את אזרחי מדינתנו.
  ועוד אנחנו לא צריכים את האןיב שיבוא להשמיד אותנו אנחנו עושים זאת לבד.
  צריך רק להביט בכנסת שלנו שממנה מקבלים השראה כל החברה. ממשלתנו משולה כמו זוג הורים שרבים כל היום ולא שמים לב לילדיהם.והילדים הולכים לאיבוד.
  ולכן פני מדינתנו כפני התנהגות הממשלה שהיא לדוגמת כל העם. צריך לקום ולזעוק לפני שיהיה יותר מאוחר.

  • נשיא אירן מחמוד אחמדינג'ד פתח היום (רביעי) בהתקפה מילולית חדשה נגד ישראל ואמר שמדינת היהודים גוססת וכי תושבי מדינות המזרח התיכון ישמידו את ישראל אם רק תיפול לידיהם ההזדמנות.
   בואו נקשיב לדברים של מנהיגים דוברי אמת – אם רק תהיה הזדמנות ישמידו… אז למי ולמה למסןר את רמת הגולן ????

סגור לתגובות.