הטפה לנצרות, גלגול נוסף, בחזרה לאלימות

משחק נוצרי
תמונה מתוך המשחק Left Behind: Eternal Forces (לחץ לתמונות מוגדלות)

במאה ה-13 לספירה, הקימה הכנסיה הקתולית את האינקוויזיציה ובשנת 1478 קמה "אחותה" – האינקוויזיציה הספרדית, שהיתה קיימת עד שנת 1834 (סה"כ: 356 שנה). במהלכה שלטה הכנסיה, וכל אדם שלא היה נוצרי היה עובר "טיפול" שבהתחלה היו מסבירים לו מדוע הנצרות הינה ה-דת. אם אותו אדם לא היה רוצה להמיר את דתו (בין אם הוא היה מוסלמי או יהודי) לנצרות, אותו אדם היה עובר "חינוך מחדש" באמצעי עינוי קשים ובמקרים רבים זה נגמר במוות, וכך במשך יותר מ-300 שנה כפתה הנצרות את עצמה על בני אדם.

 "נטוס" קדימה לשנת 2006. חברה בשם Left Behind Games מוציאה משחק לנוער בשם: Left Behind: Eternal Forces. במשחק (המיועד לכל הגילאים) המשחק מייצג את הצד ה"מואר", ומטרת המשחק היא להמיר כמה שיותר אזרחים לנצרות ע"י תפילה ל-ישו. מי שלא מוכן להתנצר, נהרג.

זה כמובן יכל להיות עוד משחק יריות כמו רבים אחרים, אלא שהמשחק הזה מיועד בראש וראשונה לצעירים מתחת לגיל 18 (אין לדוגמא דם או איברים רטושים במשחק), והמשחק הזה די חושף את "ערוות" הנצרות, בה נשטפים מוחות הצעירים לכך שהנצרות היא היא ה"דת האמיתית" ולא דתות אחרות, ויש לעשות הכל על מנת שאנשים אחרים "יחזרו בתשובה" וימירו את דתם לנצרות.

כלומר, מה שהיה לנו לפני 500 שנה לערך, אותם עינויים רבים שסבלו היהודים תחת השגחת הכנסיה הקתולית על מנת להמיר את דתם, חוזר היום בגירסת מחשב לצעירים, ואותו מוטיב חוזר על עצמו מאוד חזק במשחק. במשחקים האחרים האויב צריך להיות מושמד בכל דרך שהמשחק מאפשר, ואילו כאן, ה"אויב" הוא כל מי שאינו נוצרי והבחירות שיש לבני האדם הם להתנצר או למות.

זו עוד שיטה של הנוצרים כיום לשטוף את מוחם של האנשים על מנת להתנצר. באתר YNET פורסמה לפני כשבוע כתבה על ביקורים בכנסיות. חלק מהאנשים לא מודע לכך אולי, אך ישנן כנסיות רבות בארץ שממומנות ישירות על ידי כנסיות וקהילות נוצריות אחרות על מנת "למשוך" מבקרים לנצרות. בהתחלה עם מילים יפות על אהבה, אחווה, שלום ומדי פעם מוזכר "ישוע אדוננו". למי שמעוניין ביותר חומר, מובהר בהמשך הדרך שמדובר ב… כן, המרה לנצרות.
יהודים דתיים יודעים כי ביקורים בכנסיות אסורים בתכלית האיסור (אין איסור על פגישת אנשים נוצריים כולל אנשי דת). לעומת זאת, אין ממש איסור הלכתי לבקר לדוגמא במסגדים.

אותם כנסיות בחו"ל המממנות במאות מיליוני דולרים כנסיות בארץ, חלוקת פמפלטים, קיום כנסים ועוד פעילויות בארץ המיועדות לגרום לכמה שיותר אזרחים יהודיים להתנצר, מגיעות מאזור הנקרא "Bible Belt" ומדובר על הגוש המרכז (ודרומה לו) של ארה"ב, ששם במדינות אלו נמצאים נוצרים רבים המחזקים את ישראל מצד אחד, אולם בטוחים באמונתם כי ישו הוא הוא ה"משיח" שעתיד לקום לתחיה, ומשיקום לתחייה, יאלצו היהודים בארץ להתנצר או למות (מוכר לכם?), וכשיחזור ישו, תהיה הנצרות הדת השלטת. עד אז היהודים משמשים כ"שומרים" על ארץ ישראל (שנחשבת גם בנצרות לארץ קדושה יותר מכל ארץ אחרת).

הערה לסיום: ישנם אנשים רבים המכנים את עצמם "ליברלים" הבטוחים שבארצנו גם קיימת "כפייה דתית". אפשר להתווכח על הנושא מכאן עד להודעה חדשה (דעתי בנושא:במיוחד ששוכחים שכאן בישראל ישנה דמוקרטיה ולו היו רבים חושבים שאכן ישנה כפייה דתית, היתה עולה מפלגה חילונית לשלטון ופשוט מבטלת דברים כמו חוק מנוחה משנת 1951 [חוק האוסר פתיחת בתי עסק בשבת], אך מה שקורה לאמיתו של דבר הן שאין ממש לחץ קואליציוני לביטול חוקים שהוצבעו בהצבעה דמוקרטית בעבר. בפעם האחרונה שעלתה מפלגה חילונית לשלטון היתה זו מפלגת "שינוי" שחוץ מלהיות יהירים ולריב עם עצמם, לא עשו כלום למען החילונים המצביעים לה), אולם בשום מקום אין גוף כלשהו המנסה לבוא ולשטוף את המוח לנוצרים/מוסלמים/אחרים "להתייהד". נחשו מדוע.

תודה,
חץ

Print Friendly, PDF & Email

2 תגובות בנושא “הטפה לנצרות, גלגול נוסף, בחזרה לאלימות

 1. הנצרות היא הדת השולטת כי פשוט יש הרבה מאוד מהם ואולי כדי להיות אתם ולא נגדם

 2. אז?

  בואי ניקח בנאדם שהחליט להיות צמחוני מכל מיני סיבות, ונאמר לו "רוב בני האדם אוכלים בשר, אז אולי כדאי להיות איתם ולא נגדם, ותתחיל לאכול בשר?"

  איזה מין טיעון זה?

  מי שמעוניין להתנצר, שיתנצר, אבל בגלל שיש הרבה נוצרים אז להתנצר? דווקא במקרה הזה, הסיבה ש"בגלל שיש הרבה מאוד מהם" לא אומרת כלום. מי שקצת יתעניין ביהדות, יגלה עולם הרבה יותר מקיף ממה שהנצרות מציעה.

  אישית, בגלל שיהיו מיליון טיפשים, לא אומר שאני הולך להיות הטיפש המיליון ואחד.

  תודה,
  חץ

סגור לתגובות.