התייחסות ליעוץ רוחני

בעבר חקרתי את נושא התקשור בתחום המיסטיקה. את מסקנותיי פרסמתי בעבר ואפרסם בקצרה אותם שוב בהמשך פוסט זה. אני מצידי סגרתי את הנושא, אולם תודות לגוגל, אני מקבל עד היום (פברואר 2013) פניות טלפוניות, מיילים ואפילו פקסים(!) עם בקשות להמלצות על מתקשרים, בקשות עזרה ואפילו בקשות תקשור (מעולם לא תקשרתי, מקסימום עם הסלולרי ובזק).

אז תרשו לי לענות על הנושא בכמה נקודות:

  1. מי שמחפש לדעת את עמדתי בנושא תקשור ושאר ירקות מיסטיים, מוזמן לקרוא מספר פוסטים שכתבתי כאן.
  2. מי שמחפש לדעת איזה מתקשר/מטפל רוחני מומלץ, התשובה שלי פשוטה: אין. פגשתי הרבה, והרבה ניסו להרשים אותי, אבל בתכל'ס אני אמליץ לחפש מכשפות שטסות על מטאטא באוויר לפני שאמליץ על מישהו/י, כי בסוופו של דבר מדובר על משהו שלא מוכח, וגם אלו שהיו אצל מישהו/י ממש מוכשרים שנתנו להם "עתידות" ושאר ירקות, אותם ממליצים שוכחים שמוחנו היקר שוכח פאשלות וזוכר נקודות נכונות, ובמקרים רבים יש ימבה פאשלות בחיזויים, אבל הממליץ העדיף להדחיק זאת.
  3. אנשים ששאלו אותי לגבי מה קרה עם אריאן לב ויחק שחר – קראו את סעיף 2. היא בטוחה שהיא XYZ ואני בטוח בכלליות על הנושא עצמו כפי שכתבתי בסעיף 2.
  4. פורסמה שמועה שאני "אנטי מיסטיקנים" (טוב, היא פורסמה עוד כשהתחלתי לחקור את הנושא) והאמת היא שאין לי משהו אישי נגד מיסטיקנים. מי שרוצה להאמין בישויות, מלאכים, שדים ושאר דברים – זו זכותו ודרכו ואמונתו. שיהיה לו בהצלחה. אדרבא, סייעתי למתקשרות, מכשפות, מטפלות ומטפלים בהקמת האתרים שלהם (תמורת תשלום כמובן).
  5. מי שמחפש את החומר הישן – צר לי, הלך, מת החומר. 

לסיכום: צר לי, לא יכול לסייע. אני בסופו של דבר הגעתי למסקנות שלדברים האלו אפשר להגיע גם דרך המוח בשיטות מוכרות בלי כל מיני ישויות, ומי שמכיר אותי ידע שגם במצבים רעים וקשים שעברתי במהלך השנים, לא פניתי לשום מתקשר/פותחת/יועץ רוחני. העדפתי לשמוע דברים אמיתיים מיועצים מקצועיים בתחומים השונים שהייתי צריך עזרה ושמעתי מחברים אמיתיים את האמת, גם כשהיא לא נוחה. הדברים שקיבלתי היו מבוססים ולא ניתנו מאיזו פתיחה/מלאך/שד/אלוהים וכו'.

חץ

Print Friendly, PDF & Email