איפה נעלמו פוסטים?

מי שאולי שם לב לכך, כל הפוסטים על מיסטיקה נעלמו מהבלוג. לא, זו לא היתה פריצה ולא כתוצאה מאיזו תביעה משפטית או דברים כאלו. זה גם לא קשור לבעיה טכנית כלשהו.

הסיבה פשוטה: נשבר לי הפיפס 🙂

משום מה בשנה האחרונה הפכתי ל"מוקד בקשות" במייל: כל אחד שיש לו צרה ישר שולח מייל שאעזור לו ו/או אפנה אותו למיסטיקנים שיעשו לו הוקוס פוקוס ושיעלימו לו את הבעיה/ימצאו לו/לה בן/בת זוג, שיהיה פרנסה, ילדים, בריאות ושאר דברים.

חלק מהאנשים מקבלים בהבנה שאין לי יותר קשר לשום מיסטיקן, אין לי טלפונים/מיילים/מסנג'ר/פייסבוק של אף אחד מהם. חלק אחר לא ממש יודעים לקבל בהבנה, כולל אחת שאפילו נזפה בי (במייל) מדוע הפסקתי לכתוב ואיך אני "מעיז" להשמיד טלפונים/פרטי קשר של מיסטיקנים. החוצפה של פונים מסויימים/ות בהחלט עוברת כל גבול. רק הבוקר פנה אליי אחד שנעקץ כנראה ע"י יתוש והוא החליט שחוצנים השתילו לו באף משדר, ושאעזור לו…

אז כמו שכתבתי בעבר – מיציתי, סיימתי, וגם הפוסטים נמחקו. כל מייל שישלח אליי לגבי בקשות/המלצות על מיסטיקנים/מתקשרים/פותחים/מכשפים/מטפלים ושאר מרעין בישין – ימחק או יסומן כדואר זבל. אני מבקש לא לפנות אליי בנושאים אלו, כבדו את בקשתי.

רבים חשבו שהמחקר שלי הוא בעצם "כיסוי" לכך שאני אישית משתמש בשרותי מיסטיקנים לכל מיני דברים הקשורים אליי, החל מלדעת עתידות ועד לבקשות עצות, טיפים, האם לשנות בחיי דברים וכו' ולמען האמת – הדברים בדיוק הפוכים. את העסק שלי, לדוגמא, לא פתחתי אחרי יעוץ עם מיסטיקן כלשהו ולא ביקשתי לדעת מתי זה זמן טוב לפתוח ולא ביקשתי טיפים ואסטרטגיות בקשר לעסק. אני דווקא כן התייעצתי בקשר לעסק עם אנשי עסקים אחרים (ללא כל קשר למיסטיקה).

ראיתי במהלך השנים שחקרתי תחומי מיסטיקה הרבה דברים שלי נראו מאוד מוזרים ושאינם יכולים לקרות לדעתי, אבל אני די בטוח שאנשים החכמים ממני בהרבה יוכלו להסביר אותם בצורה הגיונית. מטבע הדברים, רבים שקראו את הפוסטים שלי חושבים שנהפכתי ל"מאמין", כי אחרי הכל, כולם רוצים הוכחות ואני קיבלתי "הוכחות", אך "הוכחות" אלו גרמו לי לספקות יותר גדולים, במיוחד שמצאתי חורים לוגיים שאפשר להעביר דרכם נושאת-מטוסים, עם הסברים של כל מיני "יודעי דבר" ברמה של גרגמל ודרדסים וכך מצאתי את עצמי תוהה לא פעם "היכן ההגיון של אותו אדם מסביר? האם הוא מצפה שאפול לשטויות שלו שהם כל כך שטותיים שילד בגן חובה יכול להסביר לו שזה שטויות?". כך יצא שבסופו של דבר נהייתי יותר ספקן מספקן.

לסיכום: האם יש אלוהים? לא יודע. אולי. האם יש ישויות? אותה תשובה. אם הם (הישויות) רוצות להוכיח את קיומם, הם יצטרכו להוכיח את זה לכולם בצורה שאינה משתמעת לשתי פנים. האם אני ממליץ לאנשים ללכת למיסטיקנים? התשובה פשוטה: לא. יש לך חיים כאן ואם משהו לא הולך, אז תשנה טקטיקה, תבדוק פידבק ותמשיך לשנות ולשפר עד שתצליח להשיג את מה שרצית. אמונה בעין-הרע/שדים-שאכלו-לי-שתו-לי/"עיכובים"/"חוסר-מזל" היא שיטה נוחה מאוד לזרוק את הדברים על גורמים עלומים אחרים במקום להתמודד עם הדברים בראש מורם ולחפש פתרונות וליישמם.

תודה,
חץ בן חמו

Print Friendly, PDF & Email