נפטרים מכרטיס אשראי/נטען? שימו לב

כרטיסי אשראי כיום אינם דבר שמאוד קשה לקבל (כל עוד אתה מישהו שעובד ומכניס משכורת חודשית), ולפעמים יש גם מבצעים של חברות שונות להצטרפות לקבלת כרטיסי אשראי (כמו ברשתות שופרסל, מגה וכו'). אחרי הכל, זה לא מחזה נדיר לראות אצל אנשים מס' כרטיסי אשראי.

אבל כמו שקורה כמעט תמיד בחיים, לפעמים כרטיס האשראי אבד, נגנב, פג תוקף או (חס ושלום) נחסם, ואז אתם בלי הכרטיס. יכול להיות שתקבלו אחר, וכאן כדאי לשים לב למשהו שרבים לא שמים לב אליו.

מי שמשתמש בכרטיס האשראי שלו עם PayPal וכרטיס האשראי שלו אבד/נגנב/נחסם/פג תוקף, יכול לחוות חוויה לא נעימה בחיוב הבא מ-PayPal (לדוגמא, אם זכית במכרז ב-eBay או רכשת משהו שמשתמש בממשק של PayPal): המערכת יכולה לבקש ממך כאמצעי בטחון את מספר כרטיס האשראי הישן שלך (אם לדוגמא לא הכנסת עדיין את כרטיס האשראי החדש שברשותך), והמערכת מבקשת את כל 16 הספרות, לא 4 הספרות האחרונות. אין לך את הכרטיס? תצטרך לעבור בבירוקרטיה של PayPal שהיא לא בדיוק משהו שקל לעבור.

לכן, אם הכרטיס שהזנת ל-PayPal אינו יותר ברשותך מכל סיבה כלשהי, כדאי להיכנס לאתר של PayPal ובפרופיל להעיף את הכרטיס מהמערכת, כך תחסוך לעצמך מצבים שהמערכת מתעקשת שתכניס מס' כרטיס שכבר אין לך ולא נותנת לך להמשיך הלאה.

Print Friendly, PDF & Email

5 תגובות בנושא “נפטרים מכרטיס אשראי/נטען? שימו לב

  1. לא קשור לפוסט הזה אבל האתר שלך כמעט לא קריא מסלולרי. לפחות תשחרר את כל תוכן הפוסט ברסס במקום רק פרומו

  2. G1 אנדרואיד 1.5 עם הדפדפן המובנה המבוסס webkit.

    אגב, זה רלוונטי לעניין התצוגה דרך הסלולרי. אישית אני בכל מקרה מעדיף לקרוא את כל הפוסט דרך קורא הרסס ואם אני רוצה להיכנס לראות את האתר אני מעדיף לעשות את זה ממחשב.

    (עוד) אגב, יש תוסף (http://www.bravenewcode.com/wptouch/) נחמד לגלישה מסלולריים שנראה פשוט מעולה חוץ מהבעיה של הכיווניות אבל בטח מישהו שיודע לערוך CSSים (לא אני, אין לי מושג בזה) יסתדר עם זה. שוב, זה לא שאני מבקש שתשים אותו, אישית אני מסתדר יופי ואפילו מעדיף רסיסים (רק אם יהיה שם כל הפוסט).

  3. בעיה נוספת שנתקלתי בה לאחרונה, בפייפאל אפשר להחליף שם פרטי אבל לא שם משפחה!

סגור לתגובות.