ביטוח לאומי, אחלה תחזוקת שרתים..

היום הייתי צריך לברר משהו בקשר לזיכוי/חיוב בביטוח לאומי, חשבתי שדרך הרשת אוכל לדעת למי ולאן לפנות בביטוח לאומי, ומה יותר טוב מאשר להסתכל באתר שלהם?

אז זהו, שזה בעייתי.. שופופו.. (אם התמונה קטנה מדי, תקליקו עליה)

btl

אני לא כל כך מצליח להבין: ביטוח לאומי לא שמעו על כלים קצת יותר רציניים מ-Share Point? בעבודה הקודמת שלי, שרתי ה-Share Point נפלו 3 פעמים למצב שהיה צריך איזה “מומחה” מיוחד כדי להציל/לשחזר נתונים (לי אין קשר ולא היה קשר עם הנושא, אני איש לינוקס..), אז אם הכלי הזה לא יודע לעמוד בעומסים ונופל מכל עומס רציני, למה ביטוח לאומי משתמשים בו?

Print Friendly, PDF & Email

5 תגובות בנושא “ביטוח לאומי, אחלה תחזוקת שרתים..

 1. לשאלתך אחרונה .. מחיר זו התשובה .
  למשרדי הממשלה מתומחרים בצורה שונה מהשוק , הם משלמים סכום שנתי מסויים והם יכולים להתקין "משפחות" של מוצרי מייקרוסופט במסגרת אותו סכום (אם הם צריכים עוד כלי , הם צריכים לשלם על כל "משפחת המוצר" .. ואז הם שוב יכולים להתקין כל מה שהוגדר באותה קבוצת מוצרים ) .
  התוצאה , היא שהמנמרי"ם הממשלתיים, משלמים סכום שנתי על מספר קבוצות מוצרים , ומכוון שהם ממילא מקבלים את כל המוצרים באותן משפחות , הם פשוט משתמשים בהם .
  אמנם, יש למייקרוסופט מספר מוצרים שהם אכן טובים ונדרשים , אך ביחד עם זאת , יש גם כמה מוצרים "לא טובים בעליל" .. הבעיה היא לא שהמגזר הממשלתי נפגע – אלא שהצרכן שלו נפגע (דהיינו אני ואתה) .
  כל זה מילא, אבל זה גם ממומן מהכספים שלנו ..
  בעברית פשוטה, גם שילמנו, גם קיבלנו שירות לא טוב (אם בכלל) וגם אין לנו אלטרנטיבה .. (ביטוח לאומי זה לא בנק , שאם אחד לא מוצא חן בעיניי אני עובר לאחר .. מביטוח לאומי אני לא יכול לעבור .. אלא אם סוריה תסכים לקבל אותי כאזרח שלא מן השורה , ואז אני אצטרך להשתמש בשרותי הביטוח הלאומי הסורי ) .
   
  – דורון
   

 2. כמי שעוקב אחר האתר הזה ועוד אתרים ממשלתיים

  האתר בדרך כלל יציב וכפי שיכול לקרוא לגוגל גם יכול לקרוא לביטוח הלאומי – השרת נופל, עבודות תחזוקה וכו'.
  לא שזה יפה – אבל זה קורה.

  לגבי sharepoint לא יודע מהי מידת היכרותך אם הכלי (היום ולא לפני 3 שנים), לא מכירים כלים מקבילים שיודעים לתת את כל מה שהוא נותן.

  משה

 3. משה, שמעתי על יכולותיו המופלאות ודיברתי על כך שראיתי את השרת הזה נופל 3 פעמים, לא דיברתי על 3 שנים, ראיתי אותו בפעולה לפני שנה.

  תומר, את ה-Screenshot לקחתי ממכונה שמריצה חלונות 7 וכמדומני שיש את אותו אחד אם אתה משתמש ב-Compiz

   

סגור לתגובות.