מעוניינים בצפיה חינם בסדרות/סרטים?

כולם מכירים את eMule, את Bittorrent ועוד כמה תוכנות שיתוף. פרק חדש בסידרה יוצא, כולם רצים לאתרים הקבועים, מתחילים להוריד, מחכים שזה יגמור לרדת ואז צופים ושומרים או מוחקים.

surf-the-channel הנה אתר חדש שגיליתי לאחרונה. האתר מציג בצורה מסודרת סדרות טלויזיה (חדשות וגם ישנות) וסרטים (גם חדשים וגם ישנים). אין כמובן את כל הסדרות והסרטים, אבל ההיצע שיש מאוד מרשים בכל קנה מידה, במיוחד בהתחשב בכך שהאתר אינו אתר רשמי של מפיץ כלשהו.

כל מה שצריך לעשות הוא להיכנס לאתר, לבחור ב-Channels את TV ולחפש את הסידרה. לאחר שלוחצים על הסידרה הרצויה, מופיעות רשימות של עונות ושמות פרקים. לחיצה על פרק, והפרק עולה. האתר מתעדכן מאוד מהר, ולפעמים מס' שעות קצר לאחר השידור בטלויזיה, הפרק כבר שם לצפיה.

האיכות של הפרקים לא ממש מתחרה ב-DIVX שמורידים בד"כ, אבל היא מספיקה לצפיה מיידית ללא צורך בהורדה והמתנה. יש לפעמים גם עניין של Buffering ופה ושם גם כיתוב סיני, אבל עדיין זהו פתרון מצוין אם יש שעה להרוג ואתם בבית קפה ממתינים או בכל מקום שיש WIFI ואוכלים: אפשר לצפות חינם ובחופשיות בזמן האוכל 🙂

שימו לב: בגלל שהאתר משתמש בסקריפטים בשביל להציג וידאו מאתרים אחרים (ועוד כל מיני טריקים שהאתר עושה מאחורי הקלעים), מומלץ לגלוש עם FireFox לאתר. במקרה שגולשים עם אקספלורר, מקבלים הודעה כזו:

surf-the-channel2

למי שמבין במחשבים, יש בהודעה לינק כיצד לתקן את האקספלורר על מנת לעבוד נורמלי. למי שלא מבין ולא מעניין אותו דברים שקשורים באבטחה, פשוט יכול לתקתק את הקוד שנראה עם הקשקושים (כמובן בביקור באתר מתקבל קוד אחר שאותו יש להקיש )וללחוץ על SUBMIT ואז אפשר לצפות בפרק/סדרה.

הפרקים עצמם, חלקם מחולקים למספר חלקים (ואז אפשר לראות קישורים נוספים לחלקים הנוספים של אותו פרק מצד ימין), ולחלקם יש לינק אלטרנטיבי אם הצפיה בסרט לא איכותית/איטית/נקטעת.

מומלץ בתחילת ניגון פרק, ללחוץ אחרי ההפעלה של הפרק על PAUSE (||) לדקה כדי לתת לחוצץ להתמלא וכך לקבל צפיה חלקה.

אגב, רק שיהיה ברור: לי אין שום קשר לאתר, אני לא מתחזק ולא מתפעל אותו, אבל אני בהחלט נהנה ממנו והוא הציל אותי מס' פעמים מהמתנות ממושכות ומשעממות.

תהנו,
חץ

Print Friendly, PDF & Email

3 תגובות בנושא “מעוניינים בצפיה חינם בסדרות/סרטים?

 1. הי חץ
  נכנסתי לאתר
  תודה
  אבל למה זה נתקע כל כמה דקות?
  מורן

 2. היי מורן, בד"כ מומלץ לתת לקו הבהיר להתמלא בערך לחצי או שליש ואז לצפות. מי שכתב את הנגן לא ממש כתב אותו טוב.

  תודה,
  חץ

סגור לתגובות.