במזל טוב, הבלוג עבר

היום, לפי התאריך העברי, יום הולדתי ה-40, ומכיוון ש-40 זה גיל עגול ויפה והתחלה חדשה, אז החלטתי לעשות את השינוי המיוחל, ולהעביר את הבלוג משרת משותף (bluehost) לעבר שרת אקסלוסיבי פיזי שעליו רץ הבלוג.

אז ברצוני לפתוח בהתנצלות בפני כל אלו שפנו אליי במייל והיו בטוחים שיש פה איזו קונספירציה שאיך שהם שולחים תגובה, השרת נותן להם דף ריק ותגובותם נעלמת (או שהם מקבלים הודעות שגיאות אחרות). באמת שאין ולא היתה לי כאן כוונה לצנזר, ומה שקרה זה שהחברה שאירחה את הבלוג, מישהו שם בחברת אירוח האתרים אוהב לאתחל מדי כמה שעות את שרתי ה-APACHE וה-MYSQL, מה שגורם לכך שאנשים שמגיבים או מנסים לגלוש בבלוג לפוסטים אחרים או סתם עיון בבלוג, יקבלו דפים עם שגיאות או דפים לבנים. ניסיתי לשוחח דווקא ולבקש להעביר את הבלוג לשרת משותף שלא מאתחלים כל מס' שעות, והחברה סירבה, אז עברתי ל-The Planet ושכרתי שרת חדש דנדש רק לארח את הבלוג.

בחיים לא חשבתי שאגיע לזה, אבל נו, החיים מלאי הפתעות.

עשיתי את כל המאמצים על מנת שאם מישהו חיפש בגוגל משהו והגיע לבלוג שלי, הוא יקבל את אותו דף שהיה אמור לקבל, רק בכתובת אחרת (benhamo.org במקום benhamo.info). העברת המיתחם תהיה בסופ"ש בלילה. אם את/ה מגיע/ה לכך שקיבלת דף ריק או לא מה שציפית, שלח לי מייל בבקשה, ואני אתקן את הבעיה.

אני מעוניין להודות מקרב לב לכל הקוראים והמגיבים. תודה, תודה ותודה 🙂

חץ

עדכון: במידה ונרשמתם לקבל תגובות ואתם לא מקבלים מייל, אז אני מתנצל. משום מה לקח לחבר'ה מ-The Planet הרבה זמן להבין מה זה רישומי PTR, וחלק מהשרתים ברגע שלא מוצא PTR נכון, זורק את הדואר החוצה. אני מניח שזה יתעדכן בשעות הקרובות (השינוי אצלם כבר נעשה). מתנצל על התקלה.

Print Friendly, PDF & Email

3 תגובות בנושא “במזל טוב, הבלוג עבר

 1. תעזוב מכל השטויות .. Apache…MySQL ..
   
  מה שחשוב זה ..
  מזל טוב [ענק] !!!
   
  -דורון
   
   

 2. אתה? קורא את הבלוג שלי? אמא'לה 🙂

  אין סוף להפתעות 🙂

  שמח לראותך כאן ידידי. תודה על האיחולים!

 3. קורא .. קורא .
  אני לא חושב שיש מישהו בקהילה שאני מפספס את הבלוג שלו , בעיקר אם מדובר במישהו שיש לו המון ידע.
  🙂
  (גם את כל תכתובות ה mail לרשימות התפוצה השונות .. )
  הבעיה שמרוב שיש לי לקרוא , אני בדרך כלל לא מספיק להגיב ..
   
  אבל שוב, הכי חשוב זה .. מזל טוב !!!
   
  – דורון
   

סגור לתגובות.