כמה טמטום יש באתר "תפוז"…

זה לא סוד שבתפוז יש את אחד הצ'אטים הכי פופולריים בארץ, שהוא כמובן "צ'אט תפוז+". למען האמת, תפוז הם בין היחידים שמתחזקים את הצ'אט שלהם מבין המתחרים בצורה לא רעה, בניגוד למתחרים כמו נענע ששם כל ילד חננה קטן נכנס בקלות ונועל טוטאלית את הצ'אט (וזה קרה כבר הרבה פעמים, זה כבר נהפך לבדיחה).

רק מה, לתפוז לפעמים יש שטויות שאין לי מושג מהיכן הם מביאים את היציאות-באין-כניסה האלו, והנה דוגמא פשוטה:

מי שיכנס לכללי ההתנהגות של הצ'אט, ימצא את הכללים האלו כאן.  הכל טוב ויפה רק עם בעיה אחת קטנה: אסור לשים לינקים. אני יכול להבין שאסור לשים לינקים לתוכן לא חוקי או תוכן פוגעני בצורה כלשהי, אך תפוז לוקחים את זה הרבה יותר קיצוני: אסור לשים שום לינק. מה עושה אדם שפותח חדר ונושא השיחה הוא נשוא הלינק? (לדוגמא: שיחה פוליטית על מאמר מסוים ומצב פוליטי מסוים)? תפוז אומרים שאסור, והילדים שמנהלים את הצ'אט (כן, ילדים, אלו הם רוב המנהלים) מקיימים את התקנון כמו פנאטים, כך שאם יש 20 אנשים בחדר, עליך להיכנס לאחד אחד לפרטי שלו כדי לתת לו את הלינק (אסור לשים לינק בחדר במקום שכולם רואים, הם שמים פילטרים). מדוע הכלל הדבילי הזה? ככה! תפוז רוצים!

נסיונות שנעשו בכדי להסביר את העניין נפלו על אוזניים ערלות. התגובות שמתקבלות מתפוז הן ברוח של "זה מה יש ועם זה תסתדר!".

כפי הנראה שגם בתפוז, ההגיון משתחרר לפעמים.

תודה,
חץ

Print Friendly, PDF & Email

2 תגובות בנושא “כמה טמטום יש באתר "תפוז"…

  1. בוא נהיה ריאלים, מה הסיכוי שמישהו יפתח חדר צ'ט בנושא מאמר לעומת חדר בנושא מייקל לואיס?
    מה שאני בא להגיד זה שהצ'טים הם סוג מסוים של דיון נחות ששמור לבני נוער שלא מעוניינים לדבר עם דברים שדורשים שיחה מעמיקה יותר.

  2. מה הסיכוי? בתור אחד שהרים לא פעם חדרים ושיחות על נושאים שונים עם לינקים למאמרים על אותם נושאים, אני יכול לאמר לך מנסיון – יש ויש סיכוי. לא תמיד כמובן, לא קל למצוא, אבל יש פה ושם.

    נכון, בצ'אטים יש בהחלט סוג מסויים של דיון נחות, והצלחתי לגרום פעמים רבות לצד השני להרים רבע גבה כשהתברר לצד השני שאינני מחפש להכיר בת זוג חדשה ואינני מחפש סטוץ, והיו לי גם מקרים רבים שכבר בהתחלת שיחה עם מישהו/י התברר שלצד השני יש IQ בגובה המעלות בקוטב הצפוני, אבל היו גם מקרים של שיחות עמוקות ונעימות.

    תודה,
    חץ

סגור לתגובות.