10 דברים למניעת התנגשויות בין בנים לבנות

גם אני הצטרפתי לפרוייקט הקבוצתי של חנית (אח"י דקר), והחלטתי לכתוב 10 דברים על… מניעת "התנגשויות" בין בנים לבנות.

אז הנה הרשימה:

  1. אם את יותר מ-20 דקות עם הבן זוג בחנות בגדים ואת מנסה לשמוע את דעתו לגבי "איך זה נראה עליי", אל תצפי לתגובות אמינות. אחרי 20 דקות שהבחור משתעמם, כל דבר שתשימי הוא יגיד "יפה" העיקר לעוף משם. חברה תמיד עדיפה לקניות בגדים (או מישהו שמבין ואוהב אופנה).
  2. שאלת "השמנתי?" לבן זוג לעולם לא תיתן לך את התשובה האמיתית. יגיד "לא" – היא תחשוב שהוא שקרן. יגיד "כן", יהיה לו ערב תשעה באב. אם את באמת רוצה לבדוק, משקל אלקטרוני תמיד עדיף מתשובות חמקניות.
  3. בנים הם לא עם שאוהב לחפור לעומק ברגשות. אם הוא פגע, או יש אי הבנה, שתפי אותו, ספרי לו מה קרה. לסתום את הפה זו אולי דרך קלה, אך בשיטה זו לעולם הבעיה לא תיפתר. בנים הם לא אורי גלר ולא קוראי מחשבות, קחי זאת בחשבון.
  4. בנים: במכירות, "ניפוח" המוצר זה רעיון לא רע בכלל. בדייט, "ניפוח" עצמי רק מוריד נקודות לאורך זמן. תהיו אמיתיים! היא לא מושלמת ואתה לא מושלם, לך יש פאקים ולה יש פאקים, תתרגלו לזה.
  5. צ'אט: אמא שלך 20 שנה פמפמה לך שאתה חתיך? זו היתה דעה משוחדת! אם שואלים איך אתה נראה, תיצמד לעובדות. מי שתרצה בך, תכיר אותך כמו שאתה נראה. אתה יכול לשקר עד מחר, ב-10 שניות הראשונות של הפגישה השקר מתנפץ, תזכור את זה.
  6. צ'אט: בנות – "סקסית" בצ'אט זו מילה נרדפת ל"מלאה" או "שמנה" אם לא שמתן לב. תארו איך אתן באמת נראות, ואם בא לכן, שלחו תמונה (אחרי שההוא ישלח תמונה) או פתחו מצלמות. משחקי הדמיה זה דבר נחמד, שמתנפץ בדייט הראשון וחבל.
  7. אפשר לגמור עם משחקי החתול ועכבר בקשר לטלפון אחרי הדייט? אם לך או לה לא נראה לה שזה מתאים, עדיף לאמר מאשר להנחיל מפח נפש לצד השני. תהיו כנים, זה רק יקנה לכם קרדיט, במיוחד במדינה קטנה כמו שלנו.
  8. התנהגות-גוף היא סימן חשוב מאין כמוהו בדייט: אם הצד השני אינו מקשיב, שנו נושא. בנים: שילוב ידיים פירושו "אל תיכנסי אליי". מבט ממוקד לאורך זמן מביך במקרים רבים בנות, ושיחות נפש בסלולרי עם הידידה בזמן הדייט לא משאירים טעם טוב לצד השני.
  9. תשלום על הפאב/מסעדה: הויכוח הנצחי מי ישלם. אולי פשוט תסכמו שצד אחד ישלם וצד שני יתן את הטיפ? 🙂
  10. בנים: רושם טוב תמיד כדאי להשאיר. אתה אף פעם לא יודע מי החברה של מי, ודווקא שתכיר אחת שתהמם אותך, פתאום תראה שהחברה שלה זו אותה אחת שפגעת בה והיא תלכלך עליך.. אז תשאיר רושם טוב, גם אם אותו דייט היה גרוע.

תודה,
חץ

Print Friendly, PDF & Email

3 תגובות בנושא “10 דברים למניעת התנגשויות בין בנים לבנות

סגור לתגובות.